U prvom su poluvremenu mreže mirovale, a bolji je dojam u tom dijelu ostavila domaća momčad Foto: Dražen Novosel

| 4.8.2018. u 19:52h | Objavljeno u Sport

U prijateljskom susretu u sklopu priprema za Drugu HNL momčad Varaždina pobijedila je danas poslijepodne u Čakovcu novog drugoligaša sastav Međimurja rezultatom 2:0, poluvrijeme 0:0.

Strijelac za vodstvo Varaždina bio je Leon Benko, koji je ušao u nastavku susreta, u 73. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Mario Sačer u 89. minuti na asistenciju Benka. Trener Varaždina Miljenko Mumlek na ovom je sustretu koristio 22 igrača,točnije sve koji su bili na popisu za susret u Čakovcu.

Bila je to sedma prijateljska utakmica momčadi Varaždina u dosadašnjem dijelu priprema, a slijedeća će biti u utorak u Koprivnici kod Slaven Belupa.