Nedeljanec je protiv Pušćina ostvario najuvljerljiviju pobjedu od kada se natječe u MŽNL

| 23.10.2016. u 17:23h | Objavljeno u Sport

U današnjim, preostalim utakmicama 10. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin Nedeljanec je na svom terenu pobijedio Pušćine 6:2, poluvrijeme 2:1. Po dva su gola za domaćina postigli Dominik Bistrović i Dubravko Kišić, a po jednom su se među strijelce upisivali Jurica Buden i Dino Novak.

Prijepodne je u Čakovcu ludbreška Podravina pobijedila domaću Slogu 3:2,poluvrijeme 1:1. Sva tri gola za goste postigao je Nikola Valjak, u38.,57. i 63. minuti iz kaznenog udarca. Novi Marof je izgubio u Dunjkovcu Pretetincu od Međimurca rezultatom 4:1, poluvrijeme 2:0, a  gol za goste postigao je Karlo Kranjec u 81. minuti.

Na tablici je u vodstvu Varteks s bodom više u odnosu na ludbrešku Podravinu.