FOTO U prijateljskom susretu na Gradskom stadionu Varaždin i Dnipro 1 odigrali bez pobjednika Foto: Dražen Novosel

| 10.8.2022. u 19:50h | Objavljeno u Sport

U prijateljskoj utakmici danas je na Gradskom stadionu u Varaždinu domaći prvoligaš ugostio ukrajinskog prvoligaša Dnipro 1 koji se u Sloveniji priprema za početak nacionalnog prvenstva 23. ovoga mjeseca.

Utakmica u kojoj su priliku dobili igrači Varaždina koji su do sada skupili manju minutažu u prvenstvu završila je rezultatom 3:3, poluvrijeme 2:0 za goste. Trener Varaždina Mario Kovačević na današnjem je susretu koristio 19 igrača.

Golove za Varaždin postigli su Noa Vugrinec u 56. minuti, Karlo Lusavec u 67. minuti i Lovro Banovec u 71. minuti. Strijelci za Dnipro 1 bili su Valerii Luchkevych u 43., Eduard Sarapiy u 45+1 minuti i Ihor Kohut u 59. minuti nadmetanja.