FOTO U odgođenom susretu 13. kola Podravina na svom terenu svladala Varteks

| 27.11.2021. u 15:28h | Objavljeno u Sport

U odgođenoj utakmici 13. kola Treće hrvatske nogometne lige Sjever danas je momčad Podravine na svom stadionu u Ludbregu pobijedila Varteks rezultatom 4:1, poluvrijeme 1:0.

Po dva su gola za Podravinu postigli Oliveira i Golubar, koji je oba gola postigao iz kaznenih udaraca, dok je strijelac za Varteks bio Fran Rožmarić.

Od 73. minute Varteks je bio s igračem manje, jer je zbog druge opomene isključen Borna Radić, koji je prvi put opomenut u 57. minuti.

Ovom pobjedom Podravina je preskočila Varteks na tablici i sada je 7. sa 16 bodova, jednim više od osmoplasiranog Varteksa.