FOTO U finalu Kupa Regije Sjever Vidovec pružio snažan otpor favoriziranim Dabrovima Foto: Dražen Novosel

| 7.2.2024. u 20:28h | Objavljeno u Sport

U školsko-sportskoj dvorani u Vidovcu večeras je odigrano finale Kupa Regije Sjever između domaćeg Vidovca,člana Prve hrvatske rukometne lige Sjever i sastava GRK Varaždina 1930, člana Paket 24 Premijer lige.

Očekivano je pobijedio varaždinski sastav rezultatom 26:23, poluvrijeme ¸14:11 za goste. U 49. minuti domaćini su stigli na samo gol zaostatka (19:20), ali više od toga nisu uspjeli.

Najefikasniji na susretu bio je igrač Vidovca Luka Hlevnjak sa 7 golova, a kod Dabrova 6 je golova postigao Antonio Budinski.

U osmini finala hrvatskog Kupa GRK Varaždin 1930 igrat će protiv Zagreba.