| 24.11.2019. u 20:18h | Objavljeno u Sport

Danas se igrao derbi sedmog kola vrha Prve B lige između domaće ekipe Kitro Varaždina i Novog Zagreba. Obje ekipe su nakon šest kola bile neporažene i pobjeda Varaždinki bi značila još značajniji bodovni bijeg pred konkurencijom.

Pred dobro ispunjenom tribinom male dvorane Arene Varaždin, Kitro je bio uspješan i svladao je ekipu Novog Zagreba s uvjerljivih 3:1. Prva dva seta su išla premoćno u korist Varaždinki 25:16 i 25:9, a propustile su završiti meč u tri seta izgubivši treći set 25:21, ali su se vratile u četvrtom setu i svladale goste iz Zagreba s 25:20.

Nakon sedam kola, Kitro Varaždin je uvjerljivo prvi sa svih sedam pobjeda u sedam kola, jedina neporažena ekipa sa samo dva izgubljena i 21 dobivenim setom te sasvim sigurno marširaju prema tituli koja ih vodi u viši rang, Prvu hrvatsku odbojkašku ligu.