FOTO Trnje na domaćem terenu diglo pehar prvaka i proslavilo osvajanje Druge ŽNL Foto: Martin Novosel

VV | 28.5.2023. u 20:30h | Objavljeno u Sport

Iako su već ranije osigurali naslov, Trnje je danas odigralo posljednju domaću utakmicu u kojoj su slavili u općinskom derbiju Druge ŽNL i pobijedili šemovečku Mladost sa 6:1.

Trnje je povelo 3:0 golovima Lovra Golubića u 2. i 33. minuti te Davida Roga u 11. minuti, gosti su smanjili prednost Trnja na 3:1 golom Ivana Bobeka u 50. minuti, ali je Trnje do kraja susreta zabilo još tri gola, a strijelci su bili Ivica Blaži u 65. minuti, Adriano Skupnjak u 81. minuti te Dorian Hrman u 87. minuti susreta.

Povodom posljednje domaće utakmice, Trnju je predan pehar prvaka, nakon čega je počela proslava s domaćim navijačima na nogometnom terenu.