Danas je odigrano šest utakmica četvrtog kola Druge ŽNL, u kojem smo mogli vidjeti i prvu pobjedu sezone za ekipu Trnja iz Trnovca B. koja je na domaćem terenu stigla do sigurne 4:1 pobjede protiv Novakovca nakon što je gubila u prvom poluvremenu 1:0 autogolom Dalibora Novaka u 7. minuti, dok je Ivan Levak zabio hat-trick za preokret golovima u 17., 33. i 37. minuti, a konačnih 4:1 postavio je Nenad Mraz u 40. minuti. Put do pobjede je bio olakšan za Trnje činjenicom da je u 27. minuti izravnim crvenim kartonom isključen igrač Novakovca, Mišel Škvorc, zbog psovanja na suca.

Istim 4:1 rezultatom je momčad Nove Vesi svladala Dinamo 01 na domaćem terenu, pobjede rezultatom 2:0 su ostvarile ekipe Mladosti (S) i Podravca Kitra na domaćim terenim protiv ekipa Radničkog i Zadrugara, Lepoglava je s minimalnih 1:0 svladala Dinamo (B), dok je jedinu gostujuću pobjedu dana ostvarila momčad Razvitka kod Rudara 47 slavivši s 2:1.