Stolarija Žeger Foto: NK Varteks

| 4.8.2019. u 21:15h | Objavljeno u Sport

Danas se na sportskim terenima ispred sportske dvorane Graberje održao 14. Memorijalni turnir Anđelko Herjavec. Na samom turniru je sudjelovalo 12 momčadi, koje su bile podijeljene u četiri skupine po tri momčadi.

Turnir je na kraju osvojila momčad Stolarije Žeger koja je u finalu bila bolja od Kiwi Reactora nakon što je regularni dio susreta završio izjednačeno 2:2, a pobjednik je odlučen boljim izvođenjem slobodnih udaraca, dok je treće mjesto osvojila momčad Luxury Stone.

Najbolji strijelac turnira je na kraju bio Dominik Brletić iz ekipe Luxury Stone, najbolji golman je bio Tomislav Hirš iz ekipe Kiwi Reactor, dok je najbolji igrač turnira Tomica Čikor iz pobjedničke ekipe Stolarije Žeger.

Memorijalnim turnirom je krenula akcija "Kupi travu" čiji je cilj prikupljanje novčanih sredstava za podlogu na kojoj će se postaviti umjetna trava. Prilikom donacije, dobio se mali suvenir kluba, a moći će se donirati putem online uplate.