Golovima Habuzina i Biškupa je Sloboda (T) svladala Novakovec Foto: Siniša Sović

| 18.9.2016. u 19:39h | Objavljeno u Sport

Sloboda (T) je na domaćem terenu u susretu 5. kola Druge županijske nogometne lige pobijedila vodeći sastav lige Novakovec 2:0. Golove za domaćina su zabili Igor Habuzin u 9. minuti i Dominik Biškup u 85. minuti susreta.

Golijada se dogodila u susretu između Dinama (A) i Dinama (B) gdje su gosti iz Babinca bili bolji 5:2. Orač je na gostovanju kod Nove Vesi ostvario najvišu pobjedu dana 5:1, Sloboda ŠN je pobijedila varaždinsku Mladost 2:0 i skočila na četvrto mjesto tablice, Čevo je s 2:1 svladao Vinicu, Bukovčan i Karlovec su podijelili bodove 1:1,  a slična se utakmica odigrala između Sračinca i Poleta (T) koja je također završila bez pobjednika 2:2.