Karlo Kutnjak (crveni dres) zabio je oba gola za pobjedu Slobode ŠN Foto: Martin Novosel

| 24.8.2019. u 19:36h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta prvog kola Prve ŽNL, Sloboda ŠN je slavila na domaćem terenu protiv Plitvice (S) s istim rezultatom kojim je Plitvica (G) slavila na gostovanju kod Beretinca, 2:1.

Varaždinski sastav je došao u rano vodstvo golom Karla Kutnjaka u 3. minuti, gosti su izjednačili u 19. minuti preko Frana Matulića, dok je pobjedu Slobodi ŠN donio Kutnjak svojim drugim golom u 68. minuti susreta.

Plitvica (G) je do pobjede stigla preokretom, Beretinec je poveo u 62. golom Davora Toplaka, Krunoslav Buhin izjednačuje u 77., dok pobjedu u 88. minuti donosi Dario Horvat.

Sutra su na rasporedu pet utakmica. Polet (T) igra protiv svog imenjaka iz Cestice, Mladost (M) kod kuće igra protiv Čeva, Budućnost će biti domaćin Mladosti (Vž), Drava Ajax će ugostiti Obreša, Novi Marof na domaćem terenu igra protiv Slobode (T).

Sve utakmice se igraju u 17 sati i 30 minuta.