Ines Domjan u borbi s obranom Trešnjevke Foto: Martin Novosel

| 3.2.2018. u 19:28h | Objavljeno u Sport

Nakon zimske pauze u Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi za žene, krenuo je nastavak natjecanja za varaždinski sastav Koke, koja je na domaćem terenu u velikoj dvorani Arene Varaždin svladala Trešnjevku 31:24.

Koka je već nakon prvih 30 minuta imala vodstvo od 13:8, a početkom nastavka su krenuli povećavati to vodstvo. Najviše je domaći sastav vodio u 49. minuti pogotkom povratnice u sastav Koke nakon ozljede, Jelene Blažek, koja je zabila za najviših +10 (27:17). Do kraja susreta, varaždinska ekipa je zadržala visoko vodstvo i mirno završila utakmicu.

Najbolja strijelkinja u redovima Koke je bila Silvija Masnić sa 7 golova, Dejana Milosavljević je zabila 6, Josipa Tomić je pridodala 5 golova, dok su Ines Domjan i Jelena Blažek zabile svaka po 4 gola. Janja Tušek je bila pouzdana na vratima sa 15 obrana iz 34 udaraca protivničke ekipe.