Razvitak je gubio 1:0 u prvom poluvremenu protiv Podravca Kitra, ali na kraju slavio s 2:1 Foto: Martin Novosel

| 20.10.2019. u 19:16h | Objavljeno u Sport

U Drugoj ŽNL se danas odigrao derbi susret 9. kola u kojem je domaća momčad Razvitak uspjela pobijediti vodeću momčad lige Podravac Kitro s 2:1. Podravac Kitro je golom Marija Gizdavca u 10. minuti imao vodstvo od 1:0 u prvom poluvremenu, ali je domaćin golovima Željka Juga u 63. i Patrika Blažina u 76. minuti preokrenuo rezultat u svoju korist na kraju slavio s 2:1. Ovom pobjedom, Razvitak je preuzeo vrh od Podravca Kitra te će u idućem kolu morati obraniti prvo mjesto u novom derbi susretu, opet na domaćem terenu protiv drugoplasiranog Dinama (B).

U ostalim susretima, Dinamo (B) je još jednom potvrdio status najefikasnije momčadi lige svladavši Novakovec s 5:1, Radnički je kod kuće nanio poraz momčadi Orača slavivši s 3:1, Dinamo 01 je bio bolji od Mladosti (Š) s 2:1, Zadrugar je s minimalnih 1:0 svladao Trnje, dok su Nova Ves i Rudar 47 odigrali susret bez pobjedinka odigravši 1:1.