Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

| 26.10.2019. u 17:39h | Objavljeno u Sport

U jedinom susretu 10. kola Druge ŽNL, vodeći Razvitak je na domaćem terenu dočekao drugoplasirani Dinamo (B), a pobjedom Dinama (B) 5:1 su zamijenili mjesta na tablici. Razvitak je dobro krenuo u susret, poveo 1:0 golom Željka Juga u 12. minuti nakon dosuđenog kaznenog udarca, ali je isključenjem domaćeg golmana Igora Cukora u 14. minuti nakon što je igrao rukom izvan svog šesnaesterca susret krenuo u poptunosti u korist Dinama (B) koji preokreće rezultat golovima Nikole Cestara u 23., Sandi Martana u 34. i 73., Marka Lazara u 45. (+2) i Aleksnadra Ivančova u 58. minuti susreta.

U sutrašnjim susretima, Podravac Kitro će dočekati Lepoglavu, Orač kod kuće igra protiv Dinama 01, Trnje će ugostiti Novu Ves, Mladost (Š) će biti domaćin Zadrugaru, Novakovec dočekuje Radnički, dok će Rudar 47 na domaćem terenu odmjeriti snage s Mladošću (S).

Sutrašnje utakmice se igraju s početkom u 14 sati.