FOTO Razvitak iz Čičkovine uvjerljivo slavio kod Poleta iz Martijanca "petardom" Foto: Martin Novosel

| 6.11.2021. u 16:51h | Objavljeno u Sport

Iako je trebao biti dvoboj izjednačenih momčadi u 11. kolu Druge ŽNL, po rezultatu ne izgleda tako. Razvitak je slavio kod Poleta (M) s uvjerljivih 5:1.

Razvitak je krajem prvog poluvremena poveo sa 3:0 golovima Matije Hudoletnjaka (AG) u 32., Marka Grčića u 42. i Marina Lotara u 45. minuti susreta. Domaćin je smanjio rezultat na 3:1 u 68. minuti pogotkom Dalibora Kelina, ali je Razvitak otklonio sve sumnje u pobjednika golovima Šafroa Almira Hrstića u 72. i Tomislava Raka u 90. minuti susreta. Razvitku je u 33. minuti isključen fizioterapeut zbog dva žuta kartona u 32. i 33. minuti, oba zbog negodovanja sucu.

U druge dvije utakmice dana, Lunjkovec je s 3:2 slavio protiv Dinama (M) na domaćem terenu, kao Podravac Kitro koji je s istim rezultato slavio na gostovanju kod Nove Vesi.

U sutrašnjim susretima, Mladost (VT) će biti domaćin Oraču, Novakovce Dinamu 01, Lepoglava Mladosti (Š), dok će vodeći Radnički ići na gostovanje kod Podravca (Sv).