FOTO Radnički pobjedom u Šemovcu preuzeo vrh tablice Druge ŽNL Foto: Martin Novosel

FOTO Radnički pobjedom u Šemovcu preuzeo vrh tablice Druge ŽNL

| 13.3.2022. u 18:46h | Objavljeno u Sport

U Šemovcu se igrao derbi susret 14. kola Druge ŽNL gdje je domaća Mladost (Š) kao jesenski prvak imala šansu da stvori bodovnu razliku ispred jednog konkurenta, točnije Radničkog iz Hrženice, ali je gost bio bolji s 2:0 i uzeo pobjedu te preuzeo vodstvo na tablici.

Radnički je poveo u 53. minuti susreta preko Borisa Crnkovića, a pobjedu Radničkog je u prvoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena osigurao Vedran Hižak za konačnih 2:0. Ovom pobjedom je Radnički prvi na tablici s 30 bodova, s jednim bodom više od Mladosti iz Varaždinskih Toplica te dva boda više od Razvitka i Mladosti (Š).

U ostalim utakmicama, Novakovec je slavio na domaćem terenu protiv Lepoglave s 2:0, Polet (M) je bio bolji od Orača s 3:2, Dinamo (B) je slavio na gostovanju kod Podravca (Sv) s 1:0 dok su Podravac Kitro i Razvitak odigrali remi bez golova.