FOTO Prva ŽNL: Zelengaj nanio Plitvici (S) prvi poraz sezone, Mladost (VT) svladala Čevo Foto: Martin Novosel

vv | 21.10.2023. u 20:20h | Objavljeno u Sport

Iako Plitvica (S) nije imala sumnje da se može do bodova u Donjem Kućanu protiv Zelengaja u današnjem 10. kolu Prve ŽNL, nakon što su sezonu startali sa osam pobjeda i remijem, Zelengaj je došao do uvjerljive 4:0 pobjede protiv vodeće momčadi lige.

Nakon prvog poluvremena, Zelengaj je vodio sa 2:0 pogotcima Marina Grđana u 7. minuti i Matije Garića u 29. minuti susreta, a u drugom poluvremenu su zabili još dva gola za potvrdu slavlja, u 62. minuti je još jednom tresao mrežu gostiju Matija Garić dok je konačnih 4:0 postavio Leon Šaško u 82. minuti susreta.

U drugom susretu dana, Mladost iz Varaždinskih Toplica je s identičnih 4:0 svladala Čevo. Kristijan Janušić je zabio pogotke za 1:0 i 2:0 u 22. i 34. minuti susreta, a u drugom poluvremenu su pogotke za 3:0 i 4:0 zabijali Nenad Hanc u 69. minuti te David Pantaler u 77. minuti susreta.

Nedjelja, 22. listopad, 15:30 sati