FOTO Prva ŽNL: Trnje slavilo u golijadi u Varaždinskim Toplicama Foto: Martin Novosel

FOTO Prva ŽNL: Trnje slavilo u golijadi u Varaždinskim Toplicama

vv | 10.3.2024. u 18:36h | Objavljeno u Sport

U današnja šest susreta 15. kola Prve ŽNL, Trnje je na gostovanju kod Mladosti iz Varaždinskih Toplica ostvarilo visoku 7:1 pobjedu. Mladost (VT) je povela 1:0 pogotkom Kristijana Janušića u 11. minuti susreta, ali nakon toga su mrežu tresli samo gostujući igrači i to Leon Špiranec koji je zabio golove u 15. i 50. minuti, Lovro Golubić u 21. minuti, Adriano Skupnjak u 58. i 68. minuti te Neven Vidaček u 84. i 87. minuti susreta.

Rezultatski zanimljiv susret odigran je i u Podevčevu gdje je domaći sastav Čeva izgubio od drugoplasirane Plitvice (S) sa 4:2. Plitvica (S) je do 58. minute imala prednost od 3:0 golovima Alana Novka u 7. minuti, Ivana Gregurija u 49. minuti te Vlatka Kojića u 58. minuti susreta, na 3:1 je smanjio Ilija Gale u 75. minuti, na 4:1 prednost gostiju je povisio Karlo Kolak pogotkom u 79. minuti, a konačnih 4:2 je postavio Gale svojim drugim pogotkom u 83. minuti susreta.

Mladost (S) je na gostovanju kod varaždinske Mladosti slavila sa 3:0. Sva tri gola su pala u drugom poluvremenu. Za 1:0 prednost je zabio Luan Santos Oliveira Bisp u 55. minuti, na 2:0 je povisio Matija Friščić u 73. minuti, dok je konačnih 3:0 postavio Toni Klarić u 85. minuti susreta.

Sveti Đurđ je bio domaćin susreta između Drave-Ajaxa i Plitvice (G) u kojem su obje momčadi podijelile bodove u 1:1 remiju. David Posavec je pogotkom u 8. minuti gostima donio prednost, dok izjednačujući gol postigao Petar Jazvić u 59. minuti susreta.

U Beretincu, domaći sastav istog imena je dočekao momčad Zelengaja i upisao je minimalni 1:0 poraz. Jedini gol susreta pao je u drugom poluvremenu, a strijelac za Zelengaj je bio Leon Šaško u 59. minuti susreta.