FOTO Prva ŽNL: Pobjede Plitvice (S) i Plitvice (G) na gostovanjima u Trnovcu i Donjem Kućanu Foto: Martin Novosel

vv | 13.4.2024. u 19:13h | Objavljeno u Sport

Danas su se odigrala dva susreta 20. kola Prve ŽNL i u oba su slavila imenjaka na gostovanjima. Plitvica (S) je slavila na gostovanju kod Trnja i pobijedila je svog domaćina sa 3:2, dok je Plitvica (G) igrala na gostovanju kod Zelengaja u Donjem Kućanu i slavila sa 2:1.

Plitvica (S) je protiv Trnja povela pogotkom Dominika Mastena u 48. minuti, Karlo Kolak je povisio prednost gostiju na 2:0 poogtkom u 57. minuti, Lovro Golubić je pogotkom iz kaznenog udarca smanjio prednost Plitvice (S) na 2:1, Ivan Greguri je pogotkom u 85. minuti donio prednost Plitvici (S) od 3:1, dok je konačnih 3:2 postavio Adriano Skupnjak u 90+4 minuti utakmice.

Plitvica (G) je na gostovanju kod Zelengaja već u 3. minuti utakmice povela sa 1:0 pogotkom Jošue Horvata, ali Zelengaj je nedugo nakon toga pogotkom Vilima Horvata u 6. minuti utakmice izjednačio na 1:1, dok je pobjedu gostima donio Mihael Buhin u 87. minuti susreta.

NEDJELJA - 14. 4. 2024. u 16:30 sati