FOTO Prva ŽNL: Plitvica (G) svladala Trnje s "petardom" Foto: Martin Novosel

FOTO Prva ŽNL: Plitvica (G) svladala Trnje s "petardom"

vv | 26.5.2024. u 20:50h | Objavljeno u Sport

U 26. kolu Prve ŽNL, u Ligi za prvaka je odigrana samo jedna utakmica u kojem je Plitvica (G) svladala Trnje s "petardom" 5:0. Pogotke za domaćina su zabijali Borna Horvat u 4. i 82. minuti, Marko Tkalčec u 80. minuti, Mihael Buhin u 86. minuti i Karlo Kopjar u 90. minuti susreta.

U jedinom susretu Lige za ostanak, Drava-Ajax je slavila sa 4:3 na gostovanju kod Mladosti (VT). Mladost (VT) je povela 1:0 pogotkom Kristijana Janušića u 13. minuti, Petar Jazvić je poravnao rezultat u 24. minuti susreta, Nenad Hanc ponovno vraća rezultatsku prednost Mladosti u 46. minuti, ali gosti tada preokreću rezultat pogotvima Dražena Vukine u 58. minuti i Marka Šantora u 63. minuti, Kristijan Janušić svojim drugim golom postavlja 3:3 rezultat, a 4:3 pobjedu Dravi-Ajax je osigurao Marko Šantor svojim drugim golom u 87. minuti utakmice.