FOTO Prva ŽNL: Mladost (Vž) minimalno slavila protiv Zelengaja, bez golova u Beretincu Foto: Martin Novosel

vv | 7.10.2023. u 19:56h | Objavljeno u Sport

Današnja dva susreta 8. kola Prve ŽNL su bila štura golovima, u Donjem Kućanu je pao samo jedan gol, a u Beretincu su mreže mirovale.

Mladost (Vž) je na gostovanju kod Zelengaja slavila s minimalnih 1:0, a jedini pogodak pao je u 73. minuti, strijelac je bio Dominik Matučec. Zelenga je susret završio s igračem manje jer je u 62. minuti izravni crveni karton zaradio Vilim Horvat koji je napravio težak prekršaj udarivši protivničkog igrača u potkoljenicu bez namjere da igra na loptu.

U Beretincu su mreže mirovale, domaći Beretinec je remizirao protiv Mladosti (VT).