FOTO Prva ŽNL: Dvoboj Mladosti u Biškupcu pripao varaždinskoj momčadi Foto: Martin Novosel

FOTO Prva ŽNL: Dvoboj Mladosti u Biškupcu pripao varaždinskoj momčadi

| 23.4.2023. u 20:02h | Objavljeno u Sport

U Biškupcu se odigrao susret 21. kola Prve ŽNL između imenjaka, varaždinske Mladosti i Mladosti iz Varaždinskih Toplica u kojem je domaća momčad bila bolja rezultatom 3:2.

Mladost (Vž) je povela ranim golom Morisa Kuhte u 5. minuti susreta iz kaznenog udarca, na 2:0 je povisio Luka Sikirica pogotkom u 52. minuti susreta, na 2:1 je smanjio Anđelko Potrebica golom u 67. minuti susreta, na 3:1 je povisio Tomislav Zajec pogotkom u 69. minuti, dok je konačnih 3:2 postavio Nenad Hanc iz kaznenog udarca u 77. minuti utakmice.

Puno mirnije je svoj susret na domaćem terenu riješila Mladost (S) koja je sa 4:0 slavila protiv Slobode (T). Domaćin je poveo golom Bojana Brleka u 42. minuti susreta, na 2:0 je povisio Marko Marciuš pogotkom u 47. minuti, David Ananias de Oliveira je zabio u 65. minuti za vodstvo od 3:0, dok je konačnih 4:0 postavio Toni Klarić pogotkom u 89. minuti susreta.

U preostala dva susreta, Beretinec je na gostovanju kod Slobode (Vž) slavio sa 3:1 pogotcima Mateusa Durvala Sene da Silve u 6. i 8. te Nikole Cecelje u 52. minuti, dok je jedini pogodak za domaćine zabio Luka Ožvald u 15. minuti, a Čevo je slavilo na gostovanju kod Drave-Ajaxa sa 4:1, a strijelci za goste su bili Silvio Jagić u u 5. i 26. minuti, Domagoj Zemljak u 18. minuti te Emanuel Cindori u 90+3 minuti susreta, dok je za domaćine gol zabio Filip Vagjunec u 25. minuti susreta.