FOTO Prva ŽNL: Čevo i Mladost (VT) podijelili bodove, Plitvica (S) petardom svladala Zelengaj Foto: Martin Novosel

vv | 20.4.2024. u 19:28h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana dva susreta 21. kola Prve ŽNL, do ovog kola posljednje Čevo je na domaćem terenu odigrala 2:2 protiv Mladosti iz Varaždinskih Toplica i prepustila začelje Dravi-Ajax koja sutra igra utakmicu na domaćem protiv Beretinca, još jednog člana donjeg dijela tablice. Kristijan Janušić je zabio za 1:0 prednost Mladosti (VT) u 15. minuti, no domaćin je ubrzo izjednačio pogotkom Martina Mavrića u 19. minuti, dok je u 40. minuti Čevo poveo 2:1 pogotkom Dejana Blažija, ali je Kristijan Janušić svojim drugim golom u 85. minuti spasio bod za goste.

Plitvica (S) je na domaćem terenu bez većih poteškoća svladala Zelengaj sa 5:0. Golove za domaćina su redom zabijali Ivan Greguri u 15. minuti, Karlo Kolak u 28. i 35. minuti, Damjan Novak u 42. minuti te Marko Kolak u 51. minuti susreta.

Nedjelja, 21. travanj, 17:00 sati