Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

FOTO Prva ŽNL: 12 golova u samo dva susreta, visoke pobjede Poleta (C) i Poleta (T)

| 6.9.2020. u 20:50h | Objavljeno u Sport

U današnja četiri susreta 3. kola Prve ŽNL, vidjeli smo ukupno 16 golova, a od toga su čak 12 golova pala u samo dva susreta u kojima su slavila dva Poleta.

Polet iz Cestice je kod kuće dočekao Mladost iz Margečana i pobijedio sa čak 6:1. Dominik Leskovar je donio prednost Poletu (C) u 16. minuti te zabio gol za 5:1 u 73. minuti, Dominik Hunjet je zabio golove u 52. i 67. minuti za prednost 2:1 i 3:1, Matija Šenkiš je bio strijelac za 4:1 i 6:1 golovima u 70. i 76. minuti, a u 44. minuti Srećko Šumečki je za goste zabio gol za 1:1. Dio razloga za visoki poraz Mladosti (M) je bilo isključenje Stjepana Prašnjak u 23. minuti zbog prigovaranja i psovanja suca.

Polet iz Tuhovca je gostovao kod Beretinca i slavio s 4:1. Dino Ratković je Poletu (T) donio vodstvo 1:0 u 9. minuti, Michael Kralj je pogdio mrežu za 1:1 u 26. minuti, Denis Bartolec je u 34. minuti zabio za novo vodstvo Poleta (T), Polet (T) je u 61. minuti vodio 3:1 autogolom Igora Maretića, a konačnih 4:1 je postavio Nikola Horvat u 76. minuti. Beretinec je susret završio s igračem manje jer je u 79. minuti isključen Igor Margetić koji je rušio protivničkog igrača u izglednoj situaciji za gol kao zadnji čovjek obrane.

U preostala dva susreta, Drava-Ajax je slavila 3:0 protiv Slobode (), a varaždinska Mladost je na domaćem terenu svladala novog prvoligaša Dinama (B) s 1:0.