Sloboda (T) - Polet (T) 0:4 Foto: Martin Novosel

FOTO Polet (T) uvjerljivo slavio kod Slobode (T), Budućnost (V) pobijedila Mladost (Vž)

| 18.4.2021. u 19:20h | Objavljeno u Sport

U današnja četiri susreta na nogometnim terenima Prve ŽNL u sklopu 15. kola, Budućnost iz Vidovca je gostovala kod Mladosti (Vž) i ostvarila uvjerljivu 4:0 pobjedu. Marin Tuđan je zabio za 1:0 vodstvo gostiju u 41. minuti, u 62. minuti je Damjan Habrun udvostručio prednost, gol za 3:0 je pao u 64. minuti, a strijelac je bio Sandi Martan, dok je konačnih 4:0 postavio nesretni Danijel Rogek, igrač domaće momčadi, autogolom u 79. minuti susreta.

Istim rezultatom 4:0, također na gostovanju, slavila je momčad Poleta iz Tuhovca koja je svladala Slobodu iz Tužnog. Renato Sakač je zabio prva dva gola za gostujuću momčad u 35. i 47. minuti susreta, Marko Benko je zabio autogol u 60. minuti za rezultat 3:0, dok je u 76. minuti Kristijan Janušić zabio za konačnih 4:0.

U preostala dva susreta dana, Drava Ajax je slavila na domaćem terenu s 2:0 protiv Čeva, a Polet (C) je na domaćem terenu protiv Plitvice (S) slavio 3:1.