FOTO Polet (T) "petardom" slavio protiv Zadrugara, dvoboj Mladosti pripao domaćinu iz Margečana

VV | 3.10.2021. u 18:52h | Objavljeno u Sport

U današnja tri susreta 6. kola Prve ŽNL, Polet (T) je na domaćem terenu ostvario najvišu pobjedu dana i slavio je 5:0 protiv Zadrugara.

Renato Sakač je načeo mrežu gostiju golom u 35. minuti, Nikola Modrić je u 60. minuti zabio za 2:0 iz kaznenog udarca, Karlo Gredelj je u 62. i 71. minuti zabio golove u 3:0 i 4:0, dok je čast zabijanja posljednjeg gola na susretu pripala Davidu Pofuku u 79. minuti susreta.

Mladost (M) je na domaćem terenu ugostila varaždinsku Mladost i slavila s 3:0. Dalibor Solina je zabio u 50. minuti za 1:0, na 2:0 je povisio Jurica Prašnjak u 55. minuti, dok je Hrvoje Kolarek u 61. minuti susreta zabio za 3:0.

U Beretincu je istoimeni domaćin slavio protiv Poleta (C) s 2:1. Polet (C) je poveo pogotkom Karla Leskovara u 6. minuti susreta, a domaćin je preokrenuo susret golovima Dominika Bahata u 10. i Nevena Vidačeka u 33. minuti sureta.