FOTO Polet (T) golovima u prvom poluvremenu slavio u derbiju protiv Mladosti (M) Foto: Martin Novosel

| 13.3.2022. u 18:32h | Objavljeno u Sport

U današnjem derbi susretu 14. kola Prve ŽNL, ujedno i prvog u proljetnom dijelu prvenstva, Polet iz Tuhovca je na domaćem terenu dočekao Mladost iz Margečana u derbi susretu ovog kola.

Domaćin je do pobjede stigao pogotcima u prvom poluvremenu. Karlo Gredelj je zabio za vodstvo 1:0 u 20. minuti, dok je konačnih 2:0 postavio Nikola Modrić u 39. minuti susreta iz kaznenog udarca.

Ovom pobjedom, Polet (T) se odvojio na vrhu tablice, nakon što je Novi Marof poražen, Obreš remizirao, a Mladost (M) u izravnom dvoboju također poražena te sada imaju četiri boda ispred Obreša i Novog Marofa na drugom i trećem mjestu te pet bodova više ispred četvrtoplasirane Mladosti (M).

U preostalim utakmicama dana, Čevo je svladalo varaždinsku Mladost s 2:0, dok je Zadrugar na domaćem terenu poražen protiv Poleta iz Cestice s 1:0.