Mladost (Vž) - Polet (T) Foto: Martin Novosel

FOTO Polet iz Tuhovca slavio na gostovanju u Varaždinu kod Mladosti

| 18.10.2020. u 18:26h | Objavljeno u Sport

Najvišu pobjedu dana u današnjim susretima 9. kola Prve ŽNL ostvario je Polet iz Tuhovca koji je gostovao kod Mladosti iz Varaždina u Biškupcu i slavio sa 4:0. Golove su zabili Dino Bahat u 13., Renato Sakač u 24., Karlo Šimek u 33. i Nikola Modrić u 89. minuti susreta iz kaznenog udarca.

Drava Ajax je na domaćem terenu slavila protiv Poleta iz Cestice s 3:1. Nikola Međimorec je donio vodstvo domaćinima u 3., Luka Kutnjak je izjednačio u 17., a golovima Marina Ružića u 60. i Luke Vagjuneca u 85. minuti susreta, Drava Ajax je došla do pobjede.

Beretinec je stigao do 3:1 pobjede na gostovanju kod Slobode iz Tužnog, dok je Mladost iz Margečana također došla do pobjede na gostovanju kod Čeva, svladavši svoje domaćine s 3:0.