FOTO Podravina na svom terenu pobijedila Međimurje, Varteksu bod u Murskom Središću Foto: Dražen Novosel

| 16.3.2024. u 17:31h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 16. kola Treće NL Skupina Sjever Podravina je pobijedila na svom terenu, a Varteks je osvojio bod u gostima.

Podravina je na svom stadionu svladala Međimurje rezultatom 2:1. Poveli su gosti u 49. minuti, a strijelac je bio Dominik Drk.

Na 1:1 poravnao je Mario Sačer u 77. minuti,dok je strijelac za konačnih 2:1 bio Kiran Luis Manuel Menezes u 90. minuti nadmetanja. Od 76. minute gosti su imali igrača manje jer je isključen Dominik Drk.

Varteks je u Murskom Središću odigrao s Rudarom 1:1, pri čemu je varaždinska momčad povela golom Doriana Mikičića u 60. minuti, a domaćinu su izjednačili u 84. minuti nadmetanja, golom Petra Ratajeca.

Od 74. minute domaćin je imao igrača manje jer je isključen Silvio Radiković, zbog namjernog udaranja igrača Varteksa Souse Renana Da Silve nogom po nozi u prekidu igre.