FOTO Podravina do slavlja protiv Nedeljanca nakon udaraca s 11 metara Foto: Martin Novosel

FOTO Podravina do slavlja protiv Nedeljanca nakon udaraca s 11 metara

VV | 5.10.2022. u 18:54h | Objavljeno u Sport

Utakmica u Ludbregu u četvrtfinalu Kupa ŽNS Varaždin odlučena je tek nakon izvođenja jedenaesteraca budući da nakon 90 minuta nije bilo pobjednika.

Podravina je na svom stadionu u Ludbregu pobijedila Nedeljanec u lutriji s 11 metara u kojem su domaći bili bolji sa 4:2, dok je u regularnom dijelu bilo 2:2, ukupni rezultat 6:4 za Podravinu.

Nedeljanec je bio nadomak pobjede i prolaska u polufinale Kupa nakon sjajnog gola iz slobodnog udarca Tomislava Medveda u 88. minuti susreta, ali je slavlje bilo kratkog vijeka jer je u trećoj minuti sudačke nadoknade Karlo Sambolec spasio Podravinu od ispadanja.

Golove u prvom poluvremenu su zabili Jurica Buden u 10. minuti za Nedeljanec, dok je za Podravinu strijelac bio Marin Grđan u 29. minuti susreta.

Damir Maretić je zbog nezadovoljstva jednom sudačkom odlukom, smatrao je da je sudac pogriješio što nije svirao igranje rukom igrača Podravine, utrčao u teren i prigovarao glavnom sucu susreta te zaradio isljučenje u 76. minuti.