FOTO Podravac Kitro zabio osam golova u slavlju protiv Podravca (Sv), remi Radničkog i Poleta (M) Foto: Martin Novosel

| 31.10.2021. u 18:04h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima 10. kola Druge ŽNL, Podravac Kitro je na domaćem terenu ostvario najvišu pobjedu dana svladavši svog imenjaka Podravca iz Svibovca Podravskog sa čak 8:1.

Igor Prebegović je zabio čak četiri gola za pobjedničku momčad u 15., 26., 38. i 45. minuti, dok su po jedan golova zabili Filip Vagjunec u 5., Matija Zelenc u 17., Luka Vagjunec u 66. i Vedran Meznarić u 70. minuti susreta, dok je jedini gol za goste zabio Mihael Matučec u 82. minuti susreta. Podravac (Sv) je od 57. minute susreta bio s igračem manje nakon što je Marko Liber isključen zbog dva žuta kartona, prvi u 32. i drugi u 57. minuti, oba zbog preoštrog starta.

Isti broj golova kao i u susretu Podravca Kitra i Podravca (Sv), pao je i u Vrbanovcu gdje je domaći Dinamo 01 svladao Lunjkovca sa 7:2. Susret je bio naizgled izjednačen do 24. minute susreta kada je domaćin poveo 2:0 golovima u 4. i Silvija Besera u 17. minuti, dok su gosti izjednačili na 2:2 golovima Zorana Šafareka u 20. i 24. minuti susreta. Nakon 24. minute, samo je domaćin zabijao golove, a strijelci su bili Dominik Beser u 41., Luka Levatić u 57., Leon Balenta u 61. (KU), Filip Franjčić u 79. i Patrik Kolman u 86. minuti susreta.

U ostalim susretima, Dinamo (M) je slavio protiv Mladosti (VT) sa 4:2, Razvitak je bio sa 4:0 bolji od Novakovca, Radnički i Polet (M) su odigrali susret bez golova, dok se susret Mladosti (Š) i Nove Vesi nije odigrao.