Plitvica je u županijskom derbiju pred svojim navijačima pobijedila Jalžabet Foto: Dražen Novosel

| 10.6.2017. u 19:34h | Objavljeno u Sport

Odigrano je 30., posljednje kolo u Međužupanijskoj nogometnoj ligi Čakovec - Varaždin. Varteks je u Murskom Središću pobijedio Rudara 3:1, poluvrijeme 2:0. Strijelci za goste bili su Tomislav Medved u 14., Matija Kuhar U 36. i Tomislav Harmicar u 90. minuti nadmetanja.

Podravina je na svom stadionu u Ludbregu bila bolja od Novog Marofa 3:0, poluvrijeme 2:0, golovima Nikole Valjka u 16., Josipa Šestaka u 26. i Ivana Vagjuneca u 56. minuti nadmetanja.

Plitvica je u Gojancu pobijedila Jalžabet 3:2, poluvrijeme 2:1, iako su gosti postigli prvi gol na susretu i to preko Hanca u 20. minuti nadmetanja. Domaćin je izjednačio u 30. minuti golom Jošue Horvata, a na 2:1 je povisio Luka Tomašić iz kaznenog udarca u 45. minuti, nakon što je lopta u ruku u kaznenom prostoru pogodila Žugeca. Na 3:1 za Plitvicu povisio je Jošua Horvat u 55. minuti, a konačnih 3:2 djelo je Nikole Pompera u 65. minuti nadmetanja.

Nedelišće je na svom terenu pobijedilo posljednjeplasirani Zadrugar 9:1, poluvrijeme 7:1, a jedini gol za momčad iz Hrastovskog postigao je Tomislav Hlebec u 21. minuti.

Međimurec je na svom terenu izgubio od Nedeljanca 2:1,poluvrijeme 0:0, pri čemu su golove za goste postigli Dubravko Kišić u 60. i Filip Štefulj u 71. minuti. Mladost Komet je na svom terenu pobijedio Zelengaj 4:1, poluvrijeme 2:1, a strijelac za goste bio je Matija Soldatek u 24. minuti susreta.

Sloga(Č)je na svom terenu izgubila od Pušćine 2:0, Sloboda(S) je kod kuće poržena od vodećeg Polet (SMnM) 5:0.

Prvi je Polet iz svetog Martina na Muri, dok je Varteks drugi i jedini kandidat za nastup u Trećoj HNL sljedeće sezone.