FOTO Pobjeda Varteksa, teža ozljeda domaćeg vratara Banfića, Podravini bod Foto: Krešimir Đurić

FOTO Pobjeda Varteksa, teža ozljeda domaćeg vratara Banfića, Podravini bod

| 6.5.2023. u 19:41h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima 23. kola Treće NL Skupina Sjever oba županijska predstavnika bila su domaćini, s time da je Varteks osvojio tri boda, a Podravina bod.

Varteks je na stadionu Sloboda pobijedio Papuk Osječko 1664 rezultatom 3:1, golovima Saše Stojka, Dejana Glavice i Dine Premužića.

Susret je obilježila teška ozljeda domaćeg golmana Jure Banfića. Nakon nekoliko minuta od početka susreta, a poslije jednog centaršuta u kazneni prostor Varteksa,došlo je do sudara glavama domaćeg vratara i gostujućeg igrača.

Nakon toga Banfić je ostao ležati na travi, a potom je prebačen u varaždinsku Opću bolnicu. Umjesto Banfića u 9. minuti na gol je stao pričuvni vratar David Kanižaj.

Podravina je na svom stadionu u Ludbregu odigrala s Viroviticom 2:2. Golove za Podravinu postogli su Leo Tropšek i David Šmrček.