FOTO Plitvica (S) bez milosti za Slobodu (T) na gostovanju u Tužnom Foto: Martin Novosel

FOTO Plitvica (S) bez milosti za Slobodu (T) na gostovanju u Tužnom

| 21.8.2022. u 19:38h | Objavljeno u Sport

Iako je padala kiša danas na nogometnom terenu u Tužnom, to nije omelo Plitvicu iz Selnika da uvjerljivo pobijedi svojeg domaćina Slobodu sa 9:2.

Utakmica je bila pričino izjednačena sve do 51. minuta kada je Sloboda (T) gubila svega 3:2 protiv Plitvice iz Selnika. Plitvica (S) je prva povela u 15. minuti pogotkom Dominika Mastena, Leon Slunjski je izjednačio na 1:1 pogotkom u 21. minuti, gosti su nakon toga zabili dva gola zaredom u 27. i 42. minuti, a strijelci su bili Lovro Težački i ponovo Dominik Masten, a Dinamo Poplatnik je u 51. minuti iz kaznenog udarca uspio smanjiti prednost gostiju na 3:2, ali nakon toga je utakmica bila potpuno jednosmjerna što se tiče rezultata i gosti su nanizali čak šest pogotka zaredom, a strijelci su bili Dario Prlog u 58. i 64. minuti, Lovro Težački u 60. minuti, Ivan Međimorec u 70., Matija Kiš u 77. (KU) i Vlatko Kojić u 85. minuti susreta.

Iako ne kao u Tužnom, puno golova je palo i na susretu Razvitka i Slobode (Vž) gdje je domaćin iz Čičkovine svladao goste iz Varaždina sa 6:3. Za domaćina su golove zabili Nikola Jagić u 11. i 64. minuti, Željko Jug u 23. minuti, Alberto Sinani u 32. i 58. minuti te Luka Delić u 70. minuti, dok su golove za goste zabili Petar Lukan u 47. minuti, Vili Vujović u 59. minuti te Michael Kralj u 62. minuti susreta.

U preostalim susretima dana, Mladost (Vž) je na gostovanju kod Zadrugara slavila sa 3:1, Drava Ajax je na domaćem terenu bila bolja od Beretinca sa 4:0 dok je Čevo na gostovanju kod Mladosti (VT) slavila sa 2:1.