Plitvica (G) (plavi dres) slavila protiv Novog Marofa s 3:1 Foto: Martin Novosel

| 3.11.2019. u 18:55h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima 11. kola Prve ŽNL, vodeća Plitvica (G) ostala i dalje vodeća nakon što je na domaćem terenu gubila protiv Novog Marofa s 1:0, ali na kraju preokrenula i slavila s 3:1. U 19. minuti Nikola Cecelja je donio vodstvo N. Marofu, početkom drugog poluvremena u 48. Jošua Horvat je izjednačio za Plitvicu (G), dok je Nikola Melnjak zabio golove za 2:1 i 3:1 u 63. i 85. minuti.

Sloboda ŠN je bila drugoplasirana uoči ovog kola, ali je porazom na gostovanju kod Beretinca s 3:1 sada na četvrtom mjesto, a na drugom mjesto su je zamijenili nogometaši Obreša koji su slavili na gostovanju kod vidovečke Budućnosti s 2:1.

Polet iz Tuhovca je na gostvanju kod varaždinske Mladosti slavio sa 4:1, dok je samo u Tužnome odigran jedini remi kola između domaće Slobode i Drave Ajaxa koji su odigrali 2:2.