FOTO Plitvica (G) gubila 2:0 kada joj je isključen igrač, na kraju slavila 7:2 Foto: Martin Novosel

FOTO Plitvica (G) gubila 2:0 kada joj je isključen igrač, na kraju slavila 7:2

vv | 10.9.2023. u 19:48h | Objavljeno u Sport

Drava-Ajax imala je idealan start u današnjem susretu 4. kola Prve ŽNL na gostovanju kod Plitvice (G), nakon svega 10. minuta utakmice je vodila sa 2:0 golovima Luke Cerovečkog u 4. minuti i Marka Šantora u 10. minuti, a još im je na ruku išlo isključenje Mihaela Melnjaka u 34. minuti koji je kao posljednji igrač obrane rušio suparničkog igrača, ali umjesto rješavanja susreta u korist gostiju, domaćin je do kraja prvog poluvremena u poptunosti preokrenuo susret golovima Jošue Horvata u 37., Davida Posavca u 39. i Tomislava Gredelja u 43. minuti susreta za 3:2. U drugom poluvremenu Jošua Horvat još zabija tri gola u 51., 70. i 74. minuti susreta, dok je konačnih 7:2 na kraju postavio Dino Žugec u 88. minuti susreta.

U preostala dva susreta dana, Mladost (VT) je na gostovanju kod Trnja slavila sa 3:2, dok su Mladost (S) i Mladost (Vž) odigrali 1:1. Mladost (VT) je na gostovanju kod Trnja vodila 2:0 golovima Anđelka Potrebice u 41. i 42. minuti susreta, ali domaćin je ipak uspio izjednačiti susret golovima Dina Božića u 65. minuti i Marina Tuđana u 79. minuti, ali je Mladost (VT) ipak na kraju slavila golom Darija Sakača u 90. minuti susreta.

Mladost (S) je povela golom Marija Kranjeca u 80. minuti (KU), dok je varaždinska Mladost izjednačila u samoj završnici susreta u 90+2 minuti golom Luke Ligenze.