Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

| 16.8.2020. u 22:13h | Objavljeno u Sport

U današnjih šest susreta 1. kola Druge ŽNL, pet domaćina su upisali domaće pobjede, a Orač je na domaćem terenu bio bolji od Mladosti iz Šemovca s 2:0. Oraču su pobjedu donijeli pogotci u 61. i 83. minuti, a strijelci su bili Mirel Miko i Petar Leskovar. Susret su obilježila i dva isključenja, po jedno sa svake strane. Mihael Habulan je dobio crveni karton u 64. minuti za gostujuću momčad nakon dva žuta kartona koja je dobio zbog oštrih prekršaja, a isto se dogodilo i domaćem igraču Matiji Klanečeku u 74. minuti.

Mladost iz Varaždinskih Toplica je na domaćem terenu slavila protiv Mladosti (S) sa 4:2, Zadrugar je bio bolji od Nove Vesi s 2:1, Radnički je svladao Novakovec s 3:0, Razvitak je bio bolji od Podravca Kitra s 1:0, dok je jedino Lepoglava slavila na gostovanju kod Poleta (M).