FOTO Obreš u lokalnom derbiju pobijedio Čevo, vodeći Razvitak uvjerljiv protiv Mladosti (VT) Foto: Martin Novosel

| 11.3.2023. u 21:26h | Objavljeno u Sport

U današnje dvije utakmice 15. kola, prvom proljetnom kolu sezone 2022/2023 Prve ŽNL, Obreš je na domaćem terenu tjesno slavio protiv Čeva, a Razvitak je bio uvjerljiv protiv Mladosti (VT).

Razvitak je poveo 2:0 golovima Ivana Vagjunca u 33. i 45+1 minuti prvog poluvremena, Mladost (VT) je smanjila na 2:1 golom Ivana Turkalja u 52. minuti, ali je nakon toga Razvitak poveo 5:1 golovima Ivana Vagjunca u 53. i 70. minuti i Karla Ivančića u 69. minuti, Mladost (VT) je još jednom smanjila prednost Razvitka na 5:2 pogotkom Nenada Hanca u 77. minuti, dok je konačnih 6:2 postavio Dino Horvat u 82. minuti susreta.

Obreš je protiv Čeva imao težak susret u kojem su u dva navrata morali loviti rezultat. Čevo je poveo golom Dejana Blažija u 30. minuti, Obreš je izjednačio pogotkom Toma Koščaka u 37. minuti, Leonardo Krampek pogotkom u 50. minuti donosi novo vodstvo Obrešu, Karlo Štriga opet poravnava rezultat na 2:2 golom u 66. minuti, dok je pobjednički gol za domaćina zabio Marin Ružić u 71. minuti susreta.

Nedjeljne utakmice, 15:00 sati: