FOTO Obreš slavio s 4:0, a Plitvica (S) s 5:0 u današnjim susretima Prve ŽNL Foto: Martin Novosel

FOTO Obreš slavio s 4:0, a Plitvica (S) s 5:0 u današnjim susretima Prve ŽNL

| 29.10.2022. u 18:08h | Objavljeno u Sport

U današnje obje utakmice 11. kola Prve ŽNL, domaćini su ostvarili sigurne pobjede. Obreš je na domaćem terenu u Svetom Iliji slavio sa 4:0 protiv Beretinca. Iako su u prvom poluvremenu mreže mirovale, u drugom je golove za 1:0 i 2:0 za Obreš postigao Dino Kresinger u 51. i 60. minuti, na 3:0 je povisio rezultat Krešimir Bobek u 62. minuti, dok je konačnih 4:0 postavio Filip Pavlic u 85. minuti susreta.

Još višu pobjedu je ostvarila Plitivica na domaćem terenu u Selniku gdje su ugostili Mladost iz Varaždinskih Toplica i slavili s 5:0. Golove za domaćina su zabijali Dominik Masten u 13. i 85. minuti, Karlo Kola u 46. i 89. minuti te Vlatko Kojić u 84. minuti susreta.

Nedjeljni susreti, 14:00 sati: