FOTO Nogometaši Varaždina danas su na svom stadionu ugostili i pobijedili mađarskog viceprvaka Foto: Dražen Novosel

| 8.7.2023. u 12:49h | Objavljeno u Sport

U sklopu priprema za novu sezonu u SuperSport HNL momčad Varaždina je danas na svom stadionu odigrala prijateljski susret s mađarskim viceprvakom, sastavom Kecskemetia.

Bio je to četvrti pripremni susret varaždinske momčadi, u kojem je pobjeda pripala momčadi Maria Kovačevića rezultatom 2:1 (0:1).

Vodeći gol na susretu postigao je za goste Gergo Palinkas u 27. minuti nadmetanja, dok je na 1:1 poravnao Tonio Teklić, sjajnim udarcem u 68. minuti utakmice.

Na 2:1 za Varaždin povisio je Fran Brodić u 77. minuti, iskorostivši pogrešku gostujućeg vratara.

Trener Varaždina Mario Kovačević imao je na raspolaganju 22 igrača, sve osim ozlijeđenih Zelenike, Drožđeka i Mitrovskog.

Slijedeću provjeru Varaždin će imati u srijedu kod Rudeša, a u subotu će u generalki ugostiti Al Ettifaq iz Saudijske Arabije.