Dominik Matučec ( s loptom) postigao je prva četiri gola za Nedeljanec Foto: Dražen Novosel

| 5.8.2016. u 19:58h | Objavljeno u Sport

U prvoj utakmici 1. kola kupa Županijskog nogometnog saveza danas je novi međužupanijski ligaš, momčad Nedeljanca, pobijedila na svom terenu sastav Omladinca iz Jurketinca, člana Treće ŽNL, rezultatom 10:1, poluvrijeme 5:1.

Prva četiri gola za domaćina postigao je Dominik Matučec, a u nastavku susreta tri je gola postigao kapetan domaćih Petar Rog, a tijekom utakmice po jednom su se među strijelce upisivali Jurica Buden, Dario Levatić i Miha Erdelja. Gol za goste postigao je Vedran Vuglovečki iz kaznenog udarca u predposljednjoj minuti prvog poluvremena.

Sutra je od 18 sati na rasporedu 12 susreta, a u nedjelju preostalih 14 utakmica 1. kola Kupa ŽNS-a, dok se utakmica između Majerja i Radničkog neće igrati, jer je Majerje odustalo od natjecanja u Kupu.

Sutrašnji parovi: Vindija – Polet (M), Sračinec – Bratstvo, Obreš – Gora, Mladost (S) – Mladost (SP), Dinamo (B) – Beretinec, Vratno – Budućnost, Novi Marof – Podravac (SV), Bukovčan 27 – Mladost (VT), Poljoprivrednik – Mladost (VŽ), Orač – Udarnik 32, Zadrugar – Razvitak i Čevo – Varaždin.

U nedjelju od 18 sati sastat će se Poljanec – Dinamo (A), Polet (T) – Vinica, Mladost (M) – Trnje, Novakovec – Dinamo 01, Ajax – Lunjkovec, Varteks – Bukovčan, Sloboda (T) – Lepoglava, Dubravka-Zagorac – Zelegaj, Polet (C) – Plitvica (S), Podravac (SE) – Ivančica, Karlovec – Drava, Sloga – Rudar 47, Nova Ves – Mladost (Š) i Sloboda-ŠN – Struga-Rovokop