FOTO Momčad Varaždina na svom stadionu ugostila FC Dibba iz Saudijske Arabije Foto: Dražen Novosel

FOTO Momčad Varaždina na svom stadionu ugostila FC Dibba iz Saudijske Arabije

| 18.8.2023. u 18:53h | Objavljeno u Sport

U prijateljskom susretu u sklopu priprema za susret s Hajdukom momčad Varaždina je danas na svom stadionu ugostila FC Dibba, drugoligaša iz Saudjske Arabije.

Pobjeda je pripala momčadi Varaždina rezultatom 3:0, poluvrijeme 2:0. Dva je gola postigao Elezi,u 33. i 39. minuti, dok se jednom među strijelce upisao Domjanić u 89. minuti susreta.

Trener momčadi Mario Kovačević dao je u prvom poluvremenu priliku igračima s manjom minutažom u dosadašnjem dijelu prvenstva, a od 60 minute na teren su izašli i ostali prvotimci. Danas jedino nisu igrali Zelenika, Jelenić, Šego,Drožđek, Ba, Boršić i Mitrovski.

Utakmica s Hajdukom na rasporedu je u subotu 26. kolovoza od 19 sati na Gradskom stadionu u Varaždinu.