Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

| 21.9.2019. u 20:21h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 5. kola Prve ŽNL, varaždinski predstavnici su osvojili samo jedan bod. Sloboda ŠN je na domaćem terenu s Dravom Ajax odigrala miroljubivih 0:0, dok je Mladost (Vž) kod kuće izgubila 3:1 od Plitvice (S).

Plitvica (S) je povela golovima Boro Možanića u 45. i Dalibora Horvata u 52. minuti, Danijel Rogek je smanjio na 2:1 u 55. minuti, a da je Mladost iskoristila dosuđeni kazneni udarac u 80. minuti za izjednačenje, možda bi imali i priliku tražiti pobjedu do kraja susreta, ali penal nisu iskoristili, a Goran Kosec je za goste u 90. minuti pogodio za konačnih 3:1.

Ostatak susreta igra se sutra, gdje će vodeća momčad lige Plitvica (G) igrati protiv Slobode (T), Budućnost će kod kuće ugostiti Čevo, Polet (T) će biti domaćin Obrešu, Beretinec će na domaćem terenu dočekati Polet (C), dok će Novi Marof pokušati prekinuti niz od dva uzastopna poraza protiv drugoplasirane Mladosti (M).