FOTO Mladost (M) nanijela Slobodi (Vž) 4. poraz, Mladost (S) šesticom svladala varaždinsku Mladost

| 17.10.2021. u 18:48h | Objavljeno u Sport

Najvišu pobjedu dana u današnjim susretima 8. kola Prve ŽNL, ostvarila je momčad Mladosti (S) koja je na domaćem terenu bila bolja od varaždinske Mladosti sa čak 6:0.

Svih šet golova zabilo je šest različitih igrača. David Ananias de Oliveira je načeo mrežu gostiju u 14. minuti susreta, na 2:0 je povisio Saša Zlatar u 47. minuti, Giovanny de Moraes Gomes je zabio za 3:0 u 50. minuti iz kaznenog udarca, strijelac gola za 4:0 je bio Toni Klarić u 67. minuti, Simon Čišmežija je u ušao u igru u 68. minuti i samo minutu kasnije u 69.  se upisao u strijelce postigavši gol za 5:0, dok je konačnih 6:0 u posljednjoj 90. minuti regularnog vremena susreta zabio Matej Jurić.

Mladost (M) je pokazala da je jedna od boljih momčadi lige u ovom trenutku i svladala je varaždinsku Slobodu s minimalnih 1:0, a koja je prošlo kolo nanijela prvi poraz do tada neporaženom Obrešu. Jedini gol vrijedan tri boda zabio je Dalibor Solina u 71. minuti susreta.

Polet (T) je na domaćem terenu s 3:0 svladao Novi Marof. Karlo Gredelj je zabio gol za 1:0 u 50. minuti susreta, Ivan Vagjunec je bio strijelac pogotka za 2:0 u 58. minuti, dok je konačnih 3:0 postavio Renato Sakač u 90. minuti susreta.

U jedinom preostalom susretu dana, Beretinec je na domaćem terenu odigrao neodlučeno 0:0 protiv Drave-Ajaxa.