FOTO Lokalni derbi između Plitvice (G) i Nedeljanca završio pobjedom Nedeljanca Foto: Martin Novosel

FOTO Lokalni derbi između Plitvice (G) i Nedeljanca završio pobjedom Nedeljanca

| 27.6.2021. u 21:42h | Objavljeno u Sport

Danas je odigrano pet utakmica 28. kola Četvrtne nogometne lige Čakovec-Varaždin u kojem se u Gojancu odigrao lokalni derbi susret između domaće Plitvice (G) i Nedeljanca u kojem je Nedeljanec kao gost slavio s 4:2.

Plitvica (G) je povela golom Mihaela Melnjaka u 4. minuti susreta iz kaznenog udarca, Emanuel Škvarić je izjednačio u 53. minuti, Dejan Kučko je Nedeljancu donio vodstvo u 55. minuti, Luka Modrić je zabio za 3:1 vodstvo gostiju u 65. minuti, Nikola Bubnjarić je u 84. minuti zabio za smanjenje na 3:2, ali je Emanuel Škvarić zabio u 90+3 minuti susreta za konačnih 4:2.

U ostalim susretima ovog kola, Jalžabet je na gostovanju kod Sloge iz Slokovca slavila s visokih 7:1. Za Jalžabet su golove zabili Luka Petrinec koji je zabio hat-trick golovima u 66., 71. i 79. minuti susreta, dok su po jedan gol zabili Jura Kos u 21. minuti, Vlado Perić u 40. minuti, Davor Amanović u 47. minuti i Dubravko Car u 75. minuti susreta, dok je jedini gol za domaćine zabio Saša Kosalec u 58. minuti susreta.

Dinamo Domašinec je svladao Dubravku Zagorec sa 4:2, dok je Zelengaj izgubio na gostovanju kod Mladost (SM) s 3:1, a Nedelišće je na gostovanju kod Međimurca slavio s 2:1.