FOTO Lepoglava poražena na domaćem terenu, Lunjkovec i Radnički remizirali Foto: Martin Novosel

FOTO Lepoglava poražena na domaćem terenu, Lunjkovec i Radnički remizirali

| 30.4.2022. u 21:26h | Objavljeno u Sport

U današnjih tri susreta 21. kola Druge ŽNL, samo je Orač ostvario pobjedu na domaćem terenu svladavši Dinamo iz Babinca sa 4:0.

Gol za 1:0 je zabio Marin Šincek u 12. minuti susreta, Ivan Telebar je zabio za 2:0 u 54. minuti susreta, Mirel Miko je zabio za 3:0 u 63. minuti susreta, dok je konačnih 4:0 u 86. minuti susreta zabio Borna Vidović.

Preostala dva domaćina nisu bila te sreće. Lepoglava je poražena 2:1 protiv Dinama 01, dok je Lunjkovec remizirao s Radničkim 1:1.

Dinamo 01 je poveo protiv Lepoglave u 29. minuti iz kaznenog udarca golom Nikole Levatića, Antonio Čavala je u 40. minuti izjednačio na 1:1, dok je pobjedu gostima iz Vrbanovca donio Luka Levatić golom u 83. minuti susreta.

Lunjkovec je na domaćem terenu dočekao Radničkog i poveo u 46. minuti susreta golom Zorana Šafareka, dok je konačnih 1:1 postavio Goran Jagić pogotkom u 67. minuti susreta.

Sutra su na rasporedu susreti između Podravca (Sv) i Mladosti (Š), Poleta (M) i Nove Vesi, Novakovca i Podravca Kitra te Mladosti (VT) i Razvitka. Sve utakmice se igraju u 17 sati.