ŽRK Koka Foto: Martin Novosel

| 9.11.2019. u 19:20h | Objavljeno u Sport

U maloj dvorani Arene Varaždin, u sklopu osmog kola Prve HRL za žene, sastali su se Koka i Lokomotiva, a slavila je zgrebačka ekipa s 28:21(15:11).

Osim prvih 10 minuta susreta kada su nakratko vodile i igrale u egalu, Koka je za Lokomotivom kaskala čitav susret u prosjeku s pet golova razlike. Uz previše tehničkih pogrešaka te neiskorištenih napada, varaždinski sastav nije mogao pokazati više od toga, a u zadnjih 10 minuta Lokomotiva je vodila čak i sa osam golova razlike.

Katarina Mrazović je bila najbolja strijelkinja Koke, ali joj je za taj učinak bilo potrebno 12 udaraca, a Ivana Dežić je s istim brojem udaraca zabila tek četiri gola, Sara Rogina je zabila tri gola (tri iz sedmaraca uz stopostotan učinak), dok su više od jednog gola zabile još samo Matilda Mrazović i Tea Jalušić. Suzana Furjan, Ines Domjan, Marta Jurčić te Jelena Blažek su zabile svaka po jedan gol.

Iduće 9. kolo, Koka ide na teško gostovanje kod Sesveta Agroproteinke.