FOTO Koka u Graberju uvjerljiva protiv Umaga za sedmu pobjedu u ovom prvenstvu Foto: Martin Novosel

FOTO Koka u Graberju uvjerljiva protiv Umaga za sedmu pobjedu u ovom prvenstvu

| 25.2.2023. u 18:07h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke večeras su u varaždinskom Graberju ostvarile sedmu pobjedu u ovom prvenstvu, svladavši ekipu Umaga rezultatom 38:24, poluvrijeme 17:12, u utakmici 16. kola Prve hrvatske rukometne lige.

Gošće su na utakmicu doputovale sa deset igračica, a u posljednjoj minuti prvog dijela ozlijedila im se Nikol Kremer,koja kasnije više nije ulazila u igru, već je kolima Hitne pomoći odvezena u varaždinsku bolnicu.

Najefikasnija na susretu bila je igračica Umaga Ana Jajčević s 10 golova, dok je u domaćoj ekipi Sara Rogina postigla 7 golova. U redovima Koke po 6 su golova postigle Lara perić i Ines Pifar, dok ih je 5 pridodala Martina Krajpl. Na golu Koke Sara Šopar je imala 16 obrana.