FOTO Koka skoro dobila izgubljenu utakmicu, na kraju remi 24:24 protiv Sinja Foto: Martin Novosel

FOTO Koka skoro dobila izgubljenu utakmicu, na kraju remi 24:24 protiv Sinja

| 10.10.2020. u 20:37h | Objavljeno u Sport

Koka je u današnjem prvom susretu na domaćem terenu u sklopu drugog kola Prve HRL za žene odigrala neodlučeno 24:24.

Slabi početak u oba poluvremena, koštao je Koke pobjede. U prvih 10 minuta prvog poluvremena su krenuli sa 4:7, a u 38. minuti je izgledalo kao da je poraz od Sinja neminovan s obzirom da su gubile s 12:20. Ipak, obrana je proradila, poglavito Gabrijela Bešen koja je na kraju sakupila impresivnih 18 obrana i Koka se na vrijeme vratila u susret. Pomoglo je i dvostruko isključenje Sinja dvije minute prije kraja. Suzana Furjan je imala šut za pobjedu, ali je na žalost završio u bloku Sinja.

Tea Jalušić bila je ponajbolja strijelkinja sa sedam golova, slijedila ju je Matilda Mrazović sa šest, po tri gola su zabile Ines Domjan, Katarina Mrazović i Suzana Furjan, a Lena Ljubić zabila je dva gola. U idućem kolu, Koka gostuje kod 1234 Virovitice.