Ines Domjan je zabila četiri pogotka u današnjem 42:28 porazu protiv Podravke V. Foto: Martin Novosel

| 29.9.2018. u 21:36h | Objavljeno u Sport

ŽRK Koka je danas odigrala domaći susret 3. kola Prve HRL za žene protiv državnog prvaka Podravke Vegete koja je nametnula svoju igru od samog početka te je već na poluvremenu s 22:11 imala pobjedu u svojim rukama. Koka je na kraju poražena s 42:28.

Koka je držala priključak Podravci sve do 5. minute, nakon čega počinju slični problemi s tehničkim greškama kao i kolo prije s Lokomotivom, koje su gošće kapitalizirale i nakon 15 minuta su već vodile 13:5.

Najbolja "kokica" po pogocima u današnjem susretu je bila Katarina Mrazović koja je zabila devet golova iz 18 pokušaja, Terezija Ćurić je bila puno efikasnija s osam golova iz 11 udaraca prema golu, dok je pored njih još jedino bila raspoložena Ines Domjan s četiri gola iz četiri pokušaja.

Koki sada slijedi dvotjedna pauza zbog skupljanja ženske seniorske reprezentacija, nakon čega idu u goste Sesvetama Agroproteinki.